Pirmas šuolis

1-suolis

Apvaliu parašiutu 70 €.

Šuoliai organizuojami gegužės – spalio mėnesiais šeštadieniais ir sekmadieniais, pagal išankstinę registraciją telefonu: +370 68670374.

Šuolis parašiutu priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Todėl net atvykus į aerodromą šuolis saugumo sumetimais gali būti atidėtas.

Reikalavimai atliekantiems šuolius apvaliais parašiutais: Jūsų svoris neturi viršyti 80 kg; Turite atvykti į J. Kumpikevičiaus aerodromą nurodytu laiku; Su savimi turėkite drabužius persirengimui (tinka viskas kas nevaržo judesių ir dengia kojas bei rankas); Turėkite patogią avalynę (tinka sportiniai bateliai storesniais padais).
Galite pasiimti foto kamerą.

Kita svarbi informacija: Draudžiama prieš šuolį vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas. Bet kuriuo atveju apie savo sveikatos sutrikimus Jūs privalote informuoti šuolių organizatorių. Parašiutu galima šokti nuo 14 metų. Asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus turi turėti raštišką tėvų sutikimą su nurodytu vieno iš tėvų telefonu.

Jūs išklausysite teorinio parengimo kursą ir valandą galėsite pasitreniruoti praktiškai. Šių mokymų metu patyręs instruktorius išaiškins šuolio teoriją: , kaip iššokti iš lėktuvo, kaip elgtis ypatingų situacijų metu ir svarbiausia – kaip tinkamai nusileisti.

Praktinės treniruotės metu turėsite galimybę įgytas teorines žinias patikrinti parašiuto sistemos treniruoklyje. Po šio teorinio ir praktinio pasiruošimo Jūs jau būsite pasirengęs savo pirmajam šuoliui. Per 10 minučių pakilsite klubo lėktuvu AN-2 į 800m. aukštį.

Šoksite patikimu parašiutu D1-5 kuris išsiskleis automatiškai. Išsiskleidus parašiutui, galėsite džiaugtis skrydžiu.

Apribojimai: turite būti vyresnis nei 14 metų ir sverti nuo 40 iki 80 kilogramų. Vėjas negali būti didesnis nei 5 m/s.