Julijono Kumpikevičiaus aerodromą valdo Mažeikių aeroklubas, kuris vysto profesionalią, sportinę bei mėgėjišką aviacinę veiklą. Pagrindinė veiklos kryptis – šuoliai parašiutu.

„Mažeikių aeroklubas“ yra savarankiška visuomeninė nepelno siekianti organizacija. Mūsų tikslas yra vystyti, bei populiarinti aviacijos ir parašiutų sportą. Vienyti neabejingus aviacijai piliečius.

Pagrindinė aeroklubo veikla – pramoginiai šuoliai parašiutu, apžvalgos skrydžiai bei ultra lengvųjų orlaivių skrydžiai. Aeroklubo lėktuvas ir sportininkai dalyvauja įvairiuose respublikiniuose renginiuose.

J. Kumpikevičiaus aerodrome organizuojama aviacijos šventės, aviacinio sporto varžybos, apžvalginiai skrydžiai, pramoginiai šuoliai parašiutu ir ruošiami pilotai.

Aerodrome tupia ir kyla nemažai atskrendančių lėktuvų iš įvairių respublikos ir kaimyninių šalių aerodromų.  Mažeikių aeroklubas vysto aviacinio turizmo idėją,

Susidraugauta su atskrendančiais ir planuojančiais atskristi privačių lėktuvų pilotais, kurie domisi mūsų aeroklubu, miestu ar regionu. Kuriami bendradarbiavimo planai.